Om oss

Rørlegger Sentralen AS ble etablert i 1999 av Gunnar A. Ludvigsen, og har i dag 18 ansatte som til sammen har lang og bred kompetanse innen faget. Rørlegger Sentralen AS innehar sentral godkjenning, er en mesterbedrift og er godkjent bedrift i henhold til BVN-byggebransjens våtromsnorm.

Vi bestreber å yte “Service og Kvalitet til Avtalt tid” til alle våre kunder, og våre løfter vedrørende dette kan du lese mer om her: Våre garantier.

Videre skal vårt arbeid være fundamentert på solid fagkunnskap, omtanke og respekt.

Vi skal betjene markedet ut fra konkurransedyktige priser og godt håndverk.

Vår bedrift tar arbeidsmiljø og ytre miljø på alvor. Det handler om vårt samfunnsansvar, vårt omdømme og vår troverdighet. Vi skal være en bedrift som tilbyr miljøvennlige løsninger

Om oss kan vi fortelle at vi holder til i Oslo, og betjener alle bydeler i hele Oslo, men også deler av Akershus, så som Asker, Bærum, Drammen, Skedsmo, Lillestrøm, Oppegård, Follo osv.

Vi utfører små og store oppdrag, og i all hovedsak tjenester innen rørservice, VVS-arbeid, rehabilitering og nyinstallasjoner. Vi kan også bistå med renovasjon, samt graving av vann- og avløpsledninger.

Våre ansatte

Gunnar Andre Ludvigsen
Styreleder/Rørleggermester

Telefon: 22 72 97 04
Gunnar@rorleggersentralen.no

Einar Kjus
Teknisk Sjef/Rørleggermester

Telefon: 22 72 97 06
Einar@rorleggersentralen.no

Gry-Kathrin Ludvigsen
Markedsansvarlig

Telefon: 22 72 97 03
Gry@rorleggersentralen.no

Vigdis Sømhovd
Administrasjon

Telefon: 23 03 54 00
Vigdis@rorleggersentralen.no

Adrian Bach
KAM-leder

Telefon: 94 17 15 05
Adrian@rorleggersentralen.no

Tore Ovesen
Key Account Manager

Telefon: 90 89 09 71
Tore@rorleggersentralen.no

Andrea Ludvigsen
Trainee

Telefon: 22 72 97 09
Andrea@rorleggersentralen.no

Ståle Skriung
Rørleggermester/Spyleoperatør

Telefon: 22 72 97 07
Stale@rorleggersentralen.no

Robin Mørk
Rørleggermester

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Henrik Eikeland
Rørlegger

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Brian Vestergaard
Rørlegger

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Vilde Ryen
Rørlegger

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Magnus Reinsborg
Rørlegger

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Einar Stubberud
Rørlegger/Spyleoperatør

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Oscar Mølmann
Rørlegger/Spyleoperatør

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Sigurd Skriung
Rørlegger/Spyleoperatør

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Anders Berge
Spyleoperatør

Telefon: 23 03 54 00
Anders.berge@rorleggersentralen.no